START O FIRMIE AKTUALNOŚCI SERWIS JAK ZAMÓWIĆ ? KONTAKT

MKM Serwis Komputerowy to działająca od czerwca 2015 roku jednoosobowa firma zajmująca się serwisowaniem i sprzedażą komputerów stacjonarnych oraz laptopów. Moje doświadczenie w obcowaniu ze sprzętem komputerowym sięga wczesnych lat 90-tych. Dziś potrafię rozwiązać niemal każdy problem z Twoim komputerem osobistym. Dysponuję własnym zapleczem serwisowym w miejscu zamieszkania, oferuję także naprawy bezpośrednio u Klienta (dojazd na terenie Poznania i okolic).

Zajmuję się nie tylko naprawą komputerów, ale także rozwiązywaniem problemów z oprogramowaniem oraz składaniem nowoczesnych zestawów PC. W moim serwisie możesz zakupić spersonalizowany zestaw, idealnie dopasowany do potrzeb i budżetu jakim dysponujesz na zakup maszyny. Bez względu na to, do czego wykorzystujesz komputer, ten zakupiony w moim serwisie na pewno będzie osobisty.

Skupiam się na promowaniu doskonałych jakościowo i korzystnych cenowo Polskich marek. Podzespoły takich producentów jak SilentiumPC czy GoodRAM działają już w wielu zbudowanych przeze mnie zestawach. Działają wydajnie i bezawaryjnie podobnie jak części wiodących producentów. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakupiony u mnie sprzęt działał na peryferiach innych producentów. Jeśli jednak chcesz kupić możliwie najbardziej "polski" komputer, to doskonale trafiłeś.

Kilka słów o terminach. Gwarantuję, że w żadnym dużym serwisie komputerowym nie zostaniesz obsłużony tak szybko. Uczciwie uprzedzam przy tym, że terminy „na jutro” nie zawsze będą możliwe do dotrzymania. Grafika z prawej przedstawia "prawo dwóch trzecich" gdzie do wyboru mamy tylko dwie opcje. W moim serwisie staram się obalić tą zasadę. Są jednak sytuacje których nie da się przeskoczyć: dostawa części do naprawy, ilość zleceń, pilny wyjazd do klienta. Mogę za to zapewnić, że Twój komputer nie będzie przetrzymywany dłużej, niż jest to naprawdę konieczne.

Jest jeszcze coś o czym powinieneś wiedzieć.
Załóżmy następujący scenariusz (ten na podstawie rozmowy z jednym z moich klientów):
Zanosisz komputer do serwisu gdzie okazuje się, że płyta główna jest do wymiany. Pracownik serwisu po diagnozie dzwoni i podaje cenę za płytę główną: 300,00 zł plus wymiana 100,00 zł. Płyta główna została zakupiona przez serwis za 190,00 zł. Jak myślisz, ile zapłaciłbyś w moim serwisie za taką samą usługę? Nie zarabiam na Twojej nieznajomości cen podzespołów. Płacisz za samą usługę serwisową.

Współpracuję z największymi dystrybutorami elektroniki użytkowej w Polsce:

Wspieram akcję promującą patriotyzm konsumencki:

Proponuję montaż zestawów komputerowych z podzespołów sprawdzonych producentów:

             
MKM SERWIS KOMPUTEROWY Poznań i okolice - SPRZEDAŻ - SKŁADANIE - NAPRAWA - ROZBUDOWA - komputerów stacjonarnych i laptopów.